Connect with us

Mustafa Salman YT Kimdir?

Merhabalar! Ben Osmaniye’nin Bahçe ilçesinde doğdum ve şu anda 17 yaşındayım. Kendimi bir web yazılım geliştiricisi ve SEO uzmanı olarak olarak tanımlıyorum ve Diveebi.com ve Youtube kanalımda web site eğitimleri, SEO, Photoshop dersleri, Python projeleri, HTML, CSS, JavaScript, PHP, Grafik dersleri ve benzeri içerikler paylaşıyorum.


Geçmişte birçok sertifika programına katıldım ve birçok programlama dili öğrendim. HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL, NodeJS, C++, Python dillerinde kendimi geliştirdim. Ayrıca E-ticaret siteleri ve WordPress eklentileri tasarlamaktayım. Şu anda en önemli hedeflerimden biri, kendime özel bir admin paneli olan “Salman Panel”i geliştirmek. Kendimi sürekli geliştirmek için her geçen ay yeni web framework’ler, teknolojiler ve yapay zeka konularında eğitim alıyorum. Bunların yanı sıra, çalışmalarımın kalitesini yükseltmek için disiplinli bir şekilde pratik yapıyorum. Web geliştirme alanındaki yeteneklerimi paylaşarak ve öğrenirken öğretmeyi seçerek, hem kendimi hem de topluluğu geliştirmeye çalışıyorum. İnsanlarla etkileşim halinde olmak ve fikir alışverişi yapmak, beni her zaman heyecanlandırıyor. Bu yüzden, beni desteklemek isterseniz kanalıma abone olabilir veya farklı platformlardan beni takip edebilirsiniz.


Sonuç olarak, benim tutkum web geliştirme ve öğretmektir. Bu alanda daha da başarılı olmak ve topluluğa daha fazla katkıda bulunmak için çalışmalarıma devam edeceğim. Teşekkürler!